Hakkımızda
735
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-735,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Park Filo

Hakkımızda

Firmamız 1980’li yılların başından itibaren İstanbul’da Yapı Malzemeleri ve İnşaat Müteahhitliği faaliyet konularında, İstanbul’un tüm imar girmiş bölgelerinde çalışmaya başlamış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Devamlı olarak büyümeyi kendine amaç edinen ve sürekli hedefler koyan yönetim kurulumuz, 2014 yılında GFS Proje İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ve Park Filo markasıyla operasyonel araç kiralama sektörüne adım atmıştır.

Park Filo, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. İlkemiz müşterilerimize odaklı, uygun çözümler üretmektir. Firmamız şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır. Park Filo ile araçların rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz. Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktayız. Her geçen gün hızlı bir şekilde artan araç sayımızla, doğru zamanda, doğru finansal çözümler üreterek, müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılama gayesiyle, sektörde lider olmayı hedeflemekteyiz.

Park Filo
Vizyon - Misyon

Vizyon

Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Park Filo vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.
Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.
Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

Misyon

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.